Stowarzyszenie Żołnierzy Radiotechników RADAR w Radzionkowie

"Służmy poczciwej sławie, a jako kto może - niech ku pożytku dobra spólnego pomoże" Jan Kochanowski

W dniach 13 – 15 maja odbyliśmy wycieczkę do Jeleniej Góry z okazji Jubileuszu 70 – lecia powstania OSR oraz 20 – lecia Jeleniogórskiego RADAR-u. Zdjęcia w Galerii.

Trwają ostatnie prace przy realizacji projektu małej architektury na „Rondzie Żołnierzy Radiotechników”. Pozostaje jeszcze malowanie zarówno anteny jak i betonowego cokołu, które wykonamy w dniach od 6 czerwca. Dołożymy wszelkich starań, aby na finał Dni Radzionkowa a więc 10-12 czerwca, obiekt prezentował się okazale.

9 czerwca odbędą się XIII Mistrzostwa Radzionkowa w strzelaniu z broni pneumatycznej i łuku. Początek zawodów od 16.00 na Księżej Górze za basenami. Realizujemy to zadanie wspólnie z 330 kompanią radiotechniczną (trenażer CYKLOP), 17 RDPZ (pokaz sprawnościowy i posiadanego sprzętu) oraz Archerami (zawody w strzelaniu z łuku). Szykujemy też grochówkę. Zapraszamy ze swoimi rodzinami i znajomymi. Tym razem wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 12 czerwca na estradzie głównej EKO – RYNKU.Zbliżają się wakacje i dla chętnych MOSiR Radzionków oferuje, ubiegłorocznym zwyczajem, cykl jednodniowych wycieczek (program na zdjęciu poniżej).O kolejnych przedsięwzięciach będziemy sukcesywnie informować.

                                                                           W imieniu Zarządu
                                                                            Wojciech Bonczek

tel.: +48 604 618 558
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.radar.radzionkow.pl